XML BAYİLİK HAKKINDA

1- Xml bayilik Ücretsizdir.

2- Yaklaşık 8000+  Adet Ürünümüz vardır.   Tüm Kategoriler xml’e dahildir.

3- Xml linkinde fiyatlar Kdv dahildir. İndirimli Fiyatlardır. Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, gibi pazaryerine yükleyebilirsiniz.

4- Adınıza fatura kesiyoruz.Mail adresinize gönderiyoruz.

5-Saat 13:00’a kadar olan siparişleri genelde aynı gün kargoya veriyoruz. En Fazla 2 gün içinde siparişiniz kargoya verilmiş oluyor

6-Aras Kargo ile çalışıyoruz.

7- İade oranımız çok düşüktür. Ürünü Kullanıp satılamayacak hale getiren müşterilerinizden iade kabul etmeyiniz. Paketi açılmamış hasar görmemiş ürünleri iade olarak kabul etmekteyiz.

8- Stoklar Her saat güncellenmektedir. Stok Sorunu olmuyor. 

9- Sitemize üye olduktan sonra xml linkini kullanmaya başlayabilirsiniz.

10- Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip numaranızı üye sayfasından görebilirsiniz.Ayrıca mail adresinize otomatik olarak kargo takip numarası gönderilmektedir.

11- Sipariş oluştururken hangi pazaryerinden gelmişse , o pazaryerinin etiket şablonunu (kargo şablonunu) yükleyiniz. (ödeme sayfasında en üstte dosya yükleme alanından yükleyiniz)

12- Ayrıca İnstagram , Facebook , Sosyal Medya , gibi bir çok yerde kâr oranınızı ekleyip sizde E-Ticarete başlayabilirsiniz.

13- Destek , Öneri ve bilgi almak için whatsapp 0538 796 31 57 ‘den ulaşabilirsiniz.

 

XML LİNK = https://www.xmlbayii.com/wp-content/uploads/woo-feed/custom/xml/xml-uye.xml

Örnek Eşleştirme

Entegrasyon – StockMount

Xml Linkimiz Stockmount ile uyumludur.

Stockmount kurulumu hakkında teknik destek veriyoruz. Yardım için bize ulaşabilirsiniz.

Stockmount bizden ayrı bir firmadır. Öneri için buraya koyduk. Dilerseniz başka entegrasyonlarla çalışabilirsiniz ürünlerinizi yükleyebilirsiniz. Örn : Entegra bilişim , Entegratoryum …. gibi . 

Binlerce ürünü Kontrol etmek ve otomatik stok güncelleme yapabilimesi için bu entegrasyona ihtiyacınız vardır.

1 ay ücretsiz deneme hakkı veren bu entegrasyon programıyla Ürün takibi yapmak artık onun işi siz sadece sipariş gelmiş mi diye bakacaksınız.

Bu entegrasyon aracı bir köprü görevi görmektedir. Xml linki ile Pazaryeri sitesi arasında ürünleri devamlı surette güncellemektedir.

Site adresi : https://www.stockmount.com