XML BAYİLİK HAKKINDA

1- Xml bayilik hizmeti yıllık 250 TL dir.

2- Yaklaşık 8000+  Adet Ürünümüz vardır. Tüm Kategoriler xml’e dahildir. Xml Linkimiz Her saat güncellenmektedir. Xml Linkimiz Tüm Entegrasyon Programlarına uyumludur.

3- Xml linkimizde fiyatlar Kdv dahildir. İndirimli Fiyatlardır. Tüm Ürünlerimizi Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor,çiçek sepeti gibi pazaryerine yükleyebilirsiniz.

4- Dolap , Gardrops uygulamalarına da ürünlerimizi yükleyebilirsiniz. 

5-Saat 13:00’a kadar olan siparişleri genelde aynı gün kargoya veriyoruz. En Fazla 2 gün içinde siparişiniz kargoya verilmiş oluyor

6-Aras Kargo ile çalışıyoruz.

7- İade oranımız çok düşüktür. Ürünü Kullanıp satılamayacak hale getiren müşterilerinizden iade kabul etmeyiniz. Paketi açılmamış hasar görmemiş ürünleri iade olarak kabul etmekteyiz.

8- Stoklar Her saat güncellenmektedir. Stok Sorunu olmamaktadır.

9- 7/24 Ekibiniz destek vermektedir. Whatsapptan yazarak veya arayarak yardım almaktan çekinmeyin.

10- Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip numaranızı üye sayfasından görebilirsiniz.Ayrıca mail adresinize otomatik olarak kargo takip numarası gönderilmektedir.

11- Sipariş oluştururken hangi pazaryerinden gelmişse , o pazaryerinin etiket şablonunu (kargo şablonunu) yükleyiniz. (ödeme sayfasında en üstte dosya yükleme alanından yükleyiniz)

12- Ayrıca İnstagram , Facebook , Sosyal Medya , gibi bir çok yerde kâr oranınızı ekleyip sizde E-Ticarete başlayabilirsiniz.

13- Destek , Öneri ve bilgi almak için whatsapp 0538 796 31 57 ‘den ulaşabilirsiniz. Yada Aşağıdaki Formu doldurarak bize başvuruda bulunabilirsiniz. 

14- Ödeme yapıldıktan Sonra Xml Link’İ kullanabilirsiniz.

15- Barkod Değişikliği Talep Eden kullanıcılarımıza yeni barkod tanımlaması yapılmaktadır. 

 

Xml Bayimiz Olmak İçin Tıklayıınız

XML Bayilik Başvuru Formu